6 7 8 9 10 11 12

Natjecanja
Najbolji u "Sigurno u prometu"
Snježana Jureković / datum: 6. 5. 2021. 10:48

OŠ Sibinjskih žrtava bila je domaćin županijskog najtecanja Sigurno u prometu na kojem su učenici naše škole, pod mentorstvom učitelja Mate Šimunovića sveukupno bili najbolji!

Osvojili su 1. ekipno mjesto. Mihael Mihaljević osvojio je 1. pojedinačno mjesto, a Dominik Regović 2. mjesto. Kod djevojčica najbolja je bila Magdalena Jelić, dok je druga bila Dita Babaček.

Ovi učenici ujedno sačinjavaju ekipu naše županije koja se plasirala na državno natjecanje.

Čestitamo učenicima i mentoru na izvrsnom postignuću!  Više o natjecanju pročitajte ovdje! A rezultate u opširnije!

[OPŠIRNIJE]

Rad uvršten u virtualnu izložbu
Snježana Jureković / datum: 1. 4. 2021. 13:31

Učenica 8. b Mila Volarić, pod mentorstvom Anite Mihaljević, plasirala se na Županijsko natjecanje iz Likovne kulture i umjetnosti, a njen rad  uvršten je u virtualnu izložbu, stoga je razgledajte...

[OPŠIRNIJE]

Odličan uspjeh naših učenika na natjecanju iz Tehničke kulture
Martina Šamal / datum: 11. 3. 2021. 14:55

Na 63. županijskom natjecanju mladih tehničara Brodsko-posavske županije održanom u Vrpolju, učenici naše škole postigli su odlične rezultate.

Ema Kolodziej, 5.b razred,  osvojila je 2. mjesto u kategoriji maketarstvo i modelarstvo.

Damjan Čuturić, 7.b, osvojio je  4. mjesto u kategoriji strojarske konstrukcije.

Luka Betić, 7.b, osvojio je 4. mjesto u kategoriji obrada materijala.

Melanie Juranović, 6.b, osvojila je 4. mjesto u kategoriji modelarstvo uporabnih TT.

Čestitamo svima učenicima i mentoru Mati Šimunoviću!

Slike pogledajte pod opširnije.

[OPŠIRNIJE]

Rad Eme Kolodziej za Maskotu Parka znanosti
Snježana Jureković / datum: 15. 2. 2021. 15:41

pripremila Anita Mihaljević

Učenici likovne skupine, pod mentorstvom nastavnice likovne kulture Anite Mihaljević, sudjelovali su u likovnom natječaju Maskota Parka znanosti.

Od 800 pristiglih radova, rad naše učenice Eme Kolodziej odabran je za drugi krug natjecanja..

[OPŠIRNIJE]

Županijsko natjecanje iz Likovne kulture
Snježana Jureković / datum: 1. 10. 2020. 11:14

Županijsko natjecanje LIK 2019./2020, uslijed pandemije COVID-a održano je u rujnu. Svojim radovima, pod mentorstvom Anite Mihaljević, natjecali su se Ena Jakovac 8.b i Luka Ivanišević 8.a.

Luka Ivanišević, sada učenik 1. razreda srednje škole, istaknuo se na natjecanju te je njegov rad Bitka kod kule Gračanice uvršten u virtualnu izložbu koju možete razgledati ovdje!