preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Login
Naša osobna iskaznica

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića

Matije Gupca 29

35 420 Staro Petrovo Selo

tel./fax 035 387-066

tel. ravnateljica 035 387-060

Elektronička pošta za primanje pismena: ured@os-igkovacic-staropetrovoselo.skole.hr 

ravnateljica: Zrinka Dejanović 

Školska prehrana

Dokumenti

                                    

    

Popis lektire 6. razred 

Popis lektire 8. razred

                          

 

                                

           

 

Zrnca mudrosti...

Ono što želiš zadržati za sebe već si izgubio. Ono što daruješ zauvijek će biti tvoje."

Josef Recla

https://www.savjetnikuspjeha.com/77-najljepsih-misli-o-ljubavi/

Riječ tjedna...

decidiran  koji je bez uvijanja; odlučan, određen, jasan...

Posjetite...

Radio Garden:

 

           

Anketa
Moja najdraža dječja knjiga je:







Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Proljetni kros
Autor: Snježana Jureković, 13. 4. 2021.

pripremio Goran Križan

Zadnji dan nastave, prije uskršnjih blagdana, održali smo Proljetni kros za sve učenike naše škole. U krosu je sudjelovalo oko 50% učenika, što je unatoč pandemiji, zadovoljavajući broj.
Kroz 8 utrka, kategorija, najuspješniji prvi troje su nagrađeni medaljama, ali čestitam i svim ostalim sudionicima.

Evo i liste najboljih po kategorijama:

Dječaci 1.-2. razred 350m (3/4 kruga)
1. Matej Mihaljević 2. raz
2. Niko Kašić 1. raz
3. Lovro Kolodziej 2. raz
Djevojčice 1.-2. razred 350m (3/4 kruga)
1. Petra Mihaljević 2. raz
2. Sofija Zečković 1. raz
3. Marija Marković 2. raz
Dječaci 3.-4. razred 500m (1 krug)
1. David Hodak 3. raz
2. Jakov Nikolić 4. raz
3. Adam Luketić 4. raz
Djevojčice 3.-4. razred 500m (1 krug)
1. Katja Karakašić 3. raz
2. Rea Kašić 4. raz
3. Mila Kuštrin 3. raz
Dječaci 5.-6. razred 1000m (2 krug)
1. Mihael Mihaljević 6b
2. Alojz Matej Marinović 6a
3. Roki Amić 6b
Djevojčice 5.-6. razred 1000m (2 krug)
1. Ankica Jelenić 6b
2. Katarina Marinović 5a
3. Ema Lačkovski 5b
Dječaci 7.-8. razred 1500m (3 krug)
1. Gabrijel Španić 8b
2. Željko Perić 7a
3. Robert Šamal 8b
Djevojčice 7.-8. razred 1000m (2 krug)
1. Petra Luketić 8b
2. Iva Šimunović 7b
3. Leonarda Marek 7b




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju